СКАЗАЛИ О НАС

Honest Apartments Praha

Nově otevřený apartmánový dům v širším centru Prahy. Pomohli jsme nastartovat prodejní kanály a také spravujeme propagaci zařízení a cenovou politiku.

Hospodářská komora

ČR

Pro Hospodářskou komoru působíme jako odborný garant pro posudky profesních kvalifikací v oblasti hotelnictví.

Hotel Sůva

Krkonoše

Pro našeho klienta jsme zajišťovali prodej tohoto hotelu. Hotel koupil český investor, který již řadu podobných provozů vlastní, ale sám hotely neprovozuje. Z toho důvodu jsme již před dokončením prodeje našli vhodného nájemce, který hotel provozuje.

Hotel Gendorf a U Zvonu Vrchlabí

V těchto krknošských hotelech pomáháme proškolovat personál a také spolupracujeme na řízení PPC kampaní.

Asociace hotelů a restaurací ČR

Je nám stavovskou ctí spolupracovat na školení hotelových manažerů a také na tvorbě výukových materiálů pro nové generace českých hoteliérů. Asociaci hotelů a restaurací ČR vnímáme jako velkou pomoc pro hoteliéry v ČR a jsme rádi, že můžeme být součástí těchto jejich aktivit.

Hotel Adam

Špindlerův Mlýn

Dlouhodobě pomáháme řídit obchodní aktivity tohoto krásného hotelu ve Špindlerově Mlýně. Během naší spolupráce jsme dokázali výrazně zvýšit průměrné ceny i obsazenost tohoto hotelu.

Komorní Hůrka

Cheb

V tomto zavedeném hotelu, který se specialializuje na lázeňské a wellness klienty, jsme pomohli rozhýbat nové prodejní kanály a také jsme konzultovali rozšíření provozu o wellness a konferenční místnost.

Hotel Koruna

Chlumec

Provozovatel tohoto hotelu původně podnikal v gastronomii, pomohli jsme mu nastavit obchodní a provozní procesy a poté jsme veškeré aktivity předali do jejich rukou. Hotel si dlouhodobě drží jméno jako jeden z nejlepších hotelů v regionu.

Levitate Restaurant Praha

V této zážitkové restauraci jsme pomáhali rozhýbat marketingové aktivity, zejména v navázání spolupráce s pražskými hotely. Tato restaurace záhy získala ocenění od prestižního průvodce ,,Michelin''.

Hotel Purkmistr

Kroměříž

Hotel Purkmistr se nachází v srdci malébné Kroměříže. Již řadu let pomáháme řídit propagaci tohoto krásného hotelu. Spravujeme zejména online viditelnost a cenovou politiku.

Vinařství Václav Hustopeče

Víno je zkapalněná radost, a proto nám bylo ctí pomáhat s rozhýbáním obchodních aktivit Vinařství Václav. Nasmlouvali jsme prodejní kanály, vytvořili cenovou politiku a řídili kampaně ve vyhledávačích.

Penzion Dvůr

Stráň

Krásný rodinný podnik na úpatí Krušných hor. Majitelé nebyli z hotelového oboru a chtěli dostat zařízení do ziskových čísel. Provedli provozní a obchodní audit. Naučili jsme majitele využívat všechny možnosti hotelového obchodu a nastavili lépe procesy v penzionu. Jsme rádi, že majitelům kroky pomohly.

Chalupa Semafor

Malá Úpa

V této luxusní horské chalupě jsme nastavovali celý provozní a obchodní proces. Vybrali jsme hotelový systém, nasmlouvali prodejní kanály a připravili cenovou i obchodní politiku. Poté, co jsme vše připravili a nastavili, proběhlo zaškolení personálu, který si nyní již vše sám spravuje.

Prague Apartments Group

V této skupině luxusních apartmánů v centru Prahy dlouhodobě pomáháme řídit některé online aktivity a také spolupracujeme na vzdělávání jejich zaměstnanců.

Residence Agnes

Praha

V této residenci jsme pomáhali rozjet prodejní kanály a obchodní aktivity při převzetí hotelu majitelem od původního nájemníka. Jedná se o krásný a skvěle vedený hotel, jež vede žebříček hotelů v Praze na Tripadvisoru.

Hotel La Fresca 4* Kroměříž

Zastupovali jsme majitele při výběru nájemce pro tento 4* hotel. Jedná se o jeden z nejkrásnějších hotelů v Kroměříži. Návazně jsme novému nájemci poskytli provozní i obchodní podporu, aby měl hotel plynulý rozjezd. Aktuálně se jedná o jeden z nejlépe hodnocených kroměřížských hotelů.

Hotel Chvalská Tvrz Praha

Tento pražský hotel se specializuje na firemní akce, ubytování, svatby a provoz stylové restaurace Sezóna. Naší dlouhodobou rolí je zviditelňovat všechny provozy na internetu, získávat nové prodejní kanály, vymýšlet a propagovat akční nabídky a také získávat novou firemní klientelu..

Hotel Baroko

Praha

Pro tento krásný hotel s dlouhou historií jsme nalezli vhodného nájemce. Vše se realizovalo neveřejnou formou pouze přes kontakty z naší databáze.

Apartmány Kouty Jeseníky

Tomuto horskému zařízení jsme řadu let pomáhali řídit obchodní aktivity. Pracovali jsme s cenovou politikou, rozšiřovali prodejní kanály a mnoho dalších aktivit.

Park Golf

Hradec Králové

Park Golf Hradec Králové je oblíbený golfový resort, jehož součástí je skvělá restaurace a hotel. Pomáhali jsme zde nastartovat a řídit obchodní aktivity.

SeNo 6 Apartments Praha

V tomto rodinném podniku jsme investorovi pomohli nastavit obchodní a provozní procesy a postupně jsme zaškolili členy rodiny tak, aby si vše mohli řídit sami.

a mnoho dalších...

hotelů a penzionů z různých koutů celé České republiky nebo ze zahraničí

Hotel Hájenka

Filipova Huť

Zastupovali jsme českého majitele při výběrovém řízení na nového nájemce. Jako nájemce byl vybrán silný český hotelový řetězec, který nemovitost již několik let úspěšně provozuje.

Penzion Horinka

Velké Losiny

Již od roku 2014 pomáháme řídit obchodní aktivity tohoto rodinného penzionu.

Hotel Friday

Praha

Stylový butikový hotel v centru Prahy. Při převzetí hotelu od původního nájemce jsme majiteli pomohli rozhýbat prodejní kanály, nastavit správný revenue management a dále jsme v kooperaci s ředitelem řídili obchodní aktivity tohoto hotelu více než 7 let.

Hostel Hello

Praha

V zastoupení českého investora jsme vybírali nájemce pro tento hostel v širším centru Prahy. Dohlíželi jsme také na plynulý přechod v rámci převzetí provozu od předchozího nájemce.

Homér Praha, Poděbrady a Plzeň

V tomto rodinném hotelovém řetězci řídíme obchodní aktivity všech jejich hotelů (Homér Praha, Homér Poděbrady, Homér Plzeň). Staráme se jak o cenovou politiku, viditelnost na internetu, tak oslovování firemní klientely.

Agentura

CzechTourism

S agenturou CzechTourism jsme v rámci projektů EU, které podporovaly vzdělávání a rozvoj zaměstnanců v regionálních hotelech, připravovali školení a výukové materiály. Mezi tématy, které jsme školily, byly manažerské, provozní a obchodní dovednosti. Je nám ctí dávat oboru zpět získané zkušenosti.

Hotel Tálský Mlýn

Žďár nad Sázavou

Pro město Žďár nad Sázavou jsme zajistili nového provozovatele, který si celý areál pronajal a bude zde na špičkové úrovni provozovat jak hotel, tak restauraci.

Apartmány Svatý Vavřinec

Bylo nám ctí být součástí projektu Svatý Vavřinec, který ihned po otevření získal ocenění jako realitní projekt roku 2017. V tomto projektu jsme působili jako externí poradce, podíleli jsme se na ovlivnění dispozic projektu, kalkulacích provozních nákladů i výnosů.

Penzion Avionika

Krušné hory

Tento horský penzion si postavil úspěšný investor, který podniká ve stavebnictví. Pomohli jsme mu nastavit provozní i obchodní procesy a celý obchod jsme mu mnoho let řídili. Později se investor rozhodl penzion pronajmout, proto jsme mu pomohli najít vhodného nájemce.

Hotely a resorty

Royal Spa

Ve skupině lázeňských hotelů Royal Spa spolupracujeme na školení personálu v oblasti marketingu.

© 2019 Hotel Solutions s.r.o., tel: +420 774 741 611, e-mail: info@hotelsolutions.cz
  • Facebook - White Circle
  • Google+ - White Circle